Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Projekt interiéru > Jak postupujeme

Jak postupujeme

Jak postupujeme při realizaci interiéru

Každá realizace začíná schůzkou, kde si vyslechneme vaše představy a popovídáme si o tom, jaký by mohl být váš nový kus nábytku nebo celý interiér.

Kontaktujte nás

Oslovit nás můžete e-mailem, telefonicky nebo se u nás zastavit osobně (adresa a kontakty jsou tady). Zeptáme se vás na pár základních otázek, například co pro vás můžeme udělat a jaký je stupeň připravenosti základních podkladů v interiéru. Ideální je, pokud máte fotodokumentaci prostoru.

Sejdeme se

Následně se domluvíme na osobním setkání v sídle našeho truhlářství FESL s.r.o., při kterém projdeme základní podklady, vyjasníme si detaily a zjistíme vaše potřeby a představy.

Pobavíme se o materiálu i vizuálním pojetí. Klidně si s sebou přinesete inspiraci – fotografie nebo videa, na nichž se vám interiér líbí. Řešit budeme i detaily, například vnitřní vybavení skříní a jejich uspořádání, členitost nábytku, materiálové řešení, úchyty, madla a podobně.

U kuchyňských linek bude povídání náročnější, budeme se vás ptát, v jakém stylu bude vyrobena, jak bude zapadat do současného interiéru, jaké bude barevné pojetí, jaký si přejete dřez, jaká by měla být odkládací plocha a jak by měla vypadat pracovní deska. Na řadu přijdou i spotřebiče, například sporák, myčka, lednička a podobně. Je třeba promyslet jejich velikost, zda budou volně stojící nebo vestavěné. Se vším vám pochopitelně rádi poradíme.

Vybereme materiál

Současně vám ukážeme vzorky materiálu. Pracujeme pouze s kvalitním dřevem a laminátem. Vysvětlíme vám klady a zápory jednotlivých možností. Společně vybereme takový materiál, který se vám bude líbit a zároveň bude splňovat všechny důležité požadavky.

Vyhotovíme projekt a vizualizaci

Zhotovíme pro vás projekt interiéru a vizualizaci. Dovedete si tak lépe představit, jak bude váš nový obývací pokoj, kuchyně nebo ložnice vypadat. Připravíme také výrobní a zadávací dokumentaci a seznámíme vás s celým procesem výroby. I v průběhu výroby s vámi vše konzultujeme a ptáme se na nejmenší detaily.

Zároveň si domluvíme termín dodání návrhu a pak začneme s jeho tvorbou. V návrhu shrneme vaše požadavky, přihlédneme ke specifiku prostoru a zohledníme jeho ergonomii. Nejdříve vzniká půdorys a jednotlivé pohledy na sestavy nábytku. Pak připravíme vizualizaci a cenovou kalkulaci. Většinou do týdne máme podklady hotové a můžeme vám je ukázat. Detailně vám vysvětlíme koncepci celého návrhu i vybavení skříněk. Zohledníme vaše připomínky. Pokud si návrh i cenu odsouhlasíme a dohodneme se na termínu dodání zakázky, pouštíme se do práce.

Zhotovíme nábytek

Po odsouhlasení a podpisu objednávky se pustíme do práce. Přebíráme veškerou zodpovědnost za rozměrově správné provedení celého projektu. Po uhrazení zálohy ve výši zhruba 70 procent objednáme materiály a v dostatečném předstihu před odsouhlaseným termínem montáže začneme s výrobou.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů